صاف – لطیف وزیر امور خارجه پیونگ یانگ رکس تیلرسون

صاف – لطیف: وزیر امور خارجه پیونگ یانگ رکس تیلرسون کره شمالی آمریکا واشنگتن امنیت رکس تیلرسون

گت بلاگز اخبار بین الملل استعفای ترامپ نزدیک است / هافینگتون پست

یک روزنامه آمریکایی با اشاره به اوضاع رسوایی‌های سیاسی حاکم در دولت واشنگتن نوشت آینده نگری می‌شود ترامپ به زودی از ریاست در کاخ سفید کناره گیری کند. 

استعفای ترامپ نزدیک است / هافینگتون پست

هافینگتون پست: استعفای ترامپ نزدیک است

عبارات مهم : سیاسی

یک روزنامه آمریکایی با اشاره به اوضاع رسوایی های سیاسی حاکم در دولت واشنگتن نوشت آینده نگری می شود ترامپ به زودی از ریاست در کاخ سفید کناره گیری کند.

به گزارش تسنیم، روزنامه آمریکایی «هافینگتون پست» در گزارشی نوشت «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا نمی تواند پیروز شود و بنابراین، او از سمت ریاست در کاخ سفید کناره گیری می کند و این عبارت که می گویند برندگان هیچ وقت دست از کار نمی کشند، در دولت ترامپ اشتباه از آب در آمده است.

استعفای ترامپ نزدیک است / هافینگتون پست

این روزنامه آمریکایی با اشاره به اوضاع سیاسی فعلی در آمریکا و نابسامانی حاکم در ریاست ترامپ نوشت در میان تمام هرج و مرج ها و بحران های رسانه ای و رسوایی های سیاسی اطراف دولت واشنگتن، آینده نگری می شود که ترامپ از قدرت کناره گیری خواهد کرد.

بدیهی است که ترامپ ریاست در کاخ سفید را برد و باید یک برنده به حساب بیاید ولی با این حال، ترامپ فردی خودشیفته است که تصویری از خود به نمایش می گذارد که این تصویر را جهت حفاظت از خود در برابر آسیب پذیری ها و حقایق ناخوشایندی که در بعد ظاهرش وجود دارد، ساخته است.

یک روزنامه آمریکایی با اشاره به اوضاع رسوایی‌های سیاسی حاکم در دولت واشنگتن نوشت آینده نگری می‌شود ترامپ به زودی از ریاست در کاخ سفید کناره گیری کند. 

افراد خودشیفته مانند ترامپ دیگران را تهدیدی جهت برملا شدن حقایق درونی خود می دانند و بنابراین، شروع به هرزه گویی می کنند. این افراد به ندرت عوض کردن می کنند و تمایلی به بالغ شدن ندارند و هر کاری می کنند تا برنده باشند. با این حال استیضاح یک شکست جهت این افراد به حساب می آید.

نویسنده این گزارش نوشت: بر اساس آینده نگری من، استعفای ترامپ از ریاست جمهوری نزدیک هست. چرا؟ لیکن او نمی تواند پیروز شود. او پیروز نبوده است و از آنجایی که استیضاح که نوع دیگری از از بین بردن شدن از قدرت به حساب می اید، به معنای باخت هست، می توانیم انتظار داشته باشیم که مدیر جمهور به نوع دیگری پیروز شود و آن این است که در اقدامی پیش دستانه از سمتش کناره گیری کند و خود را قربانی و دیگران را مقصر عدم عملکرد موثر خود جلوه دهد.

این گزارش در حالی منتشر می شود که نتیجه های تازه ترین نظرسنجی انجام شده است به وسیله دانشگاه «کوئینیپیاک»، میزان اعتبار و محبوبیت شغلی ترامپ میان آمریکایی ها را 33 درصد گزارش کرده است.

استعفای ترامپ نزدیک است / هافینگتون پست

واژه های کلیدی: سیاسی | آمریکایی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz