صاف – لطیف وزیر امور خارجه پیونگ یانگ رکس تیلرسون

صاف – لطیف: وزیر امور خارجه پیونگ یانگ رکس تیلرسون کره شمالی آمریکا واشنگتن امنیت رکس تیلرسون

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی انتقاد مطهری از حاشیه‌سازی در مورد سلفی نمایندگان با موگرینی

نائب مدیر مجلس شورای اسلامی بعضی حاشیه‌سازی‌ها راجع به تصویر گرفتن تعدادی از نمایندگان با موگرینی در حاشیه مراسم تحلیف را غیرمنصفانه خواند و گفت: کجای مذاکره و

انتقاد مطهری از حاشیه‌سازی در مورد سلفی نمایندگان با موگرینی

انتقاد مطهری از حاشیه سازی در مورد سلفی نمایندگان با موگرینی

عبارات مهم : تصویر

نائب مدیر مجلس شورای اسلامی بعضی حاشیه سازی ها راجع به تصویر گرفتن تعدادی از نمایندگان با موگرینی در حاشیه مراسم تحلیف را غیرمنصفانه خواند و گفت: کجای مذاکره و تصویر گرفتن با یک بانوی مسئول اروپایی که پوشش اسلامی را بهتر از بسیاری از بانوان ما رعایت کرده غرب زدگی است؟

به گزارش ایسنا علی مطهری در یادداشتی که آن را در اختیار ایسنا قرار داد راجع به حاشیه سازی در مورد سلفی بعضی نمایندگان با موگرینی در مجلس نوشت:

انتقاد مطهری از حاشیه‌سازی در مورد سلفی نمایندگان با موگرینی

« راجع به تصویر گرفتن چند تن از نمایندگان با زن موگرینی مسئول روابط خارجی اتحادیه اروپا چند توصیه قابل ذکر است:

در دو روز گذشته از این قضیه استفاده سیاسی شد و بیش از آن که به واقعیت آن پرداخته شود به تحقیر و سرزنش رقیب سیاسی پرداخته شد. این که چند تن از نمایندگان اصلاح طلب و اصولگرا به علت مواضع معقول زن موگرینی در حمایت از برجام، بعد از تمام شدن جلسه رسمی تحلیف مدیر جمهور چند جمله ای با او سخن گفته و با او تصویر گرفتند اتفاق ای نبود که مستحق این همه نکوهش باشد. البته نحوه سلفی گرفتن یکی از نمایندگان خوشایند نبود که او هم عذرخواهی کرد.

نائب مدیر مجلس شورای اسلامی بعضی حاشیه‌سازی‌ها راجع به تصویر گرفتن تعدادی از نمایندگان با موگرینی در حاشیه مراسم تحلیف را غیرمنصفانه خواند و گفت: کجای مذاکره و

برخی این عنوان را به اشتیاق و ولع نمایندگان جهت تصویر گرفتن با یک بانوی اروپایی و ایتالیایی تنزل دادند و در واقع نگاه جنسی به عنوان داشتند. شاید قیاس به نفس فرموده باشند. شاید اگر به جای زن موگرینی، زن اشتون نماینده سابق اتحادیه اروپا که مسن تر بود و یا آقای سولانا مسوول اسبق این اتحادیه حضور داشتند این افراد این گونه قضاوت نمی کردند.

در روز تحلیف راه ورود نمایندگان به بخش مهمانان خارجی بسته بود و همین امر باعث تجمع آن ها پشت ردیف مهمانان خارجی و دشواری ارتباطشان با آن ها بود، به طوری که احساس می شد که گویی بعضی نمایندگان اشتیاق خاصی جهت مذاکره با مهمانان دارند در حالی که اگر راه باز بود آن ها نیز مانند مهمانان داخلی با شخصیت های مورد نظرشان مذاکره می کردند و احیانا تصویر یادگاری می گرفتند و عجیب به نظر نمی رسید.

در مورد جناب آقای علیرضا رحیمی نماینده فهیم و شجاع پایتخت کشور عزیزمان ایران و آزاده قهرمان در بعضی رسانه ها ظلم فاحشی رخ داد و آن این بود که گفتند همان کسی که در دوره اسارت در عراق آنگونه راجع به حجاب و پوشش اسلامی سخن گفت که به خبرنگار زن هندی خطاب کرد« ای زن به تو از فاطمه این گونه خطاب است/ ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است» حالا در تلاش است که با یک زن اروپایی تصویر بگیرد، بعد از آرزوی بزرگ های خود عدول کرده است! معلوم نیست این استنتاج از کجا پیدا شده است و چه تعارضی میان اعتقاد راسخ به پوشش اسلامی و تصویر گرفتن با زن موگرینی وجود دارد. افتخارات بزرگ مان را نباید این گونه حراج کنیم.

انتقاد مطهری از حاشیه‌سازی در مورد سلفی نمایندگان با موگرینی

برخی نیز این اقدام را حاکی از غرب زدگی دانستند در حالی که هیچ ارتباطی بین این دو وجود ندارد. کجای مذاکره و حتی تصویر گرفتن با یک بانوی اروپایی که پوشش اسلامی را بهتر از بسیاری از بانوان ما رعایت کرده است غرب زدگی است؟ از خدا می خواهم که به همه ما انصاف بدهد.»

واژه های کلیدی: تصویر | اسلامی | مذاکره | در حاشیه | سلفی گرفتن | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz