صاف – لطیف وزیر امور خارجه پیونگ یانگ رکس تیلرسون

صاف – لطیف: وزیر امور خارجه پیونگ یانگ رکس تیلرسون کره شمالی آمریکا واشنگتن امنیت رکس تیلرسون

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی صداوسیما دستگاه بی‌خاصیتی است/ حجاب‌ حتما نباید چادر باشد ، عضو مجلس خبرگان

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حتما نباید حجاب چادر باشد. من مصر هم بودم یکی از دکترای من جهت قاهره مصر هست. دختران و زنان مصری چادر سر نمی‌کنند ولی انصافا حجابشان

صداوسیما دستگاه بی‌خاصیتی است/ حجاب‌ حتما نباید چادر باشد ، عضو مجلس خبرگان

عضو مجلس خبرگان: صداوسیما دستگاه بی خاصیتی است/ حجاب حتما نباید چادر باشد

عبارات مهم : ایران

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حتما نباید حجاب چادر باشد. من مصر هم بودم یکی از دکترای من جهت قاهره مصر هست. دختران و زنان مصری چادر سر نمی کنند ولی انصافا حجابشان کامل است.
به گزارش عصر ایران، آیت الله سیدهاشم بطحایی راجع به اوضاع حجاب در کشور و اعتراضاتی که اخیرا در قالب کشف حجاب در خیابان های پایتخت کشور عزیزمان ایران صورت گرفته هست، به خبرآنلاین گفت: اندک هستند کسانی که نسبت به حجاب نگاه دیگری دارند. رضاشاه روز ۱۷ دی را به عنوان کشف حجاب اعلام کرد که همه باید در مملکت لباس یک جور بپوشند و روحانیونی که می خواهند معمم باشند باید آزمون دهند که معلوم بود نتیجه شرکت در این آزمون رفوزگی هست. در برابر فرمان کشف حجاب، زنان ایستادند و مقاومت کردند؛ به طوری که رضاشاه مستأصل شد و عقبگرد کرد. به همین علت من گفتم به جای ۹دی، ۱۷ دی را برجسته کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: ما مسلمان هستیم و حجاب از نظر اسلام امری مهم و متن قرآن هست. به عبارت دیگر ربطی به نعوذبالله پیامبر، فلان آخوند و مرجع دینی ندارد. حالا حتما باید حجاب چادر باشد، خیر. من مصر هم بودم یکی از دکترای من جهت قاهره مصر هست، دختران و زنان مصری چادر سر نمی کنند ولی انصافا حجابشان کامل هست. اوضاع حجاب را در عربستان و کویت نیز دیدم.

صداوسیما دستگاه بی‌خاصیتی است/ حجاب‌ حتما نباید چادر باشد ، عضو مجلس خبرگان

وی ادامه داد: اگر من با زیرپیراهنی بیرون بیایم، شما راجع به من چه فکری می کنید؟ حتما می گویید عجب آدم بی شخصیتی هست. انسان منش خودش را باید حفظ کند. در دهه ۴۰ دانشجوی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بودم با همین لباس روحانیت می رفتم.

بطحایی اظهار کرد: انصافا صداوسیمای ما نه تنها انقلابی نیست خیلی احترامش می کنم که نمی گویم ضد انقلاب است ولی درجا می زند. یک دستگاه بی خاصیت است که فیلم های بی ارزش را پخش می کند. من این حرف را می زنم که ۴۶ سال استاد دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران هستم. یعنی روحانی نیستم که از دهی به اینجا آمده باشم. فوق لیسانس من جهت سال ۵۲ است.»

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حتما نباید حجاب چادر باشد. من مصر هم بودم یکی از دکترای من جهت قاهره مصر هست. دختران و زنان مصری چادر سر نمی‌کنند ولی انصافا حجابشان

واژه های کلیدی: ایران | دستگاه | دانشگاه | مجلس خبرگان | مجلس خبرگان رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz